lt
Adresas
Adresas
Telefonas
El. paštas
Eišiškių pl. 127, Vilnius
+37067164622
info@xaudio.lt

Kaip užsisakyti

Išsirinkite prekes

Siųskit užklausą

Užklausą siųskite tinklapyje esančia užklausos forma / el.paštu / telefonu / arba atvykite į mūsų parduotuvę Vilniuje, įvardindami prekės pavadinimą / modelį.

Plačiau

Nežinote, kokios prekės Jums tinkamos? Siųskite mums užklausą su Jūsų turimu automobiliu, turima garso aparatūra, paminėkite ko ieškote , kokį biudžetą galite skirti pirkiniui. Ir mes Jums sukomplektuosime puikiai tinkantį, Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Kodėl mes neužsiimame internetine prekyba? Mes norime , kad pirkėjas įsigytų savo turimai aparatūrai tinkamą prekę. Norime, kad pirkėjas žinotų, kaip naudotis įsigyta preke, kaip tinkamai ir maksimaliai išnaudoti prekės galimybes ir nesigailėtų, nesugadintų ir įsigytų tikrai tinkamą, atitinkančią jo norus prekę. Todėl mes neužsiimame prekyba internetu, nes norime turėti galimybę su Jumis aptarti visus prekės niuansus, galimybes ir pan. Mūsų prekės yra kokybiškos ir norime, kad pirkėjas išgautų maksimalų rezultatą.

Visada esate laukiami mūsų parduotuvėje. Čia galėsite pamatyti, apžiūrėti Jus dominančias prekes. Aptartumėme visus prekės niuansus, kitus rūpimus klausimus. Pakonsultuosime Jus rūpimais klausimais.

Xaudio